O targach  
Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty wydobywają z przyrody to, co przyciąga do niej coraz więcej Polek i Polaków. Kosmetyki naturalne cieszą się bowiem stale rosnącym zainteresowaniem. Czy jest coś, czego o nich nie wiemy? To się okaże.

Z całą pewnością, po kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych sięgają konsumenci świadomi, ale i z wielką chęcią poszerzający swoją wiedzę. Targi Natural Beauty dedykowane są właśnie takim osobom. W tym temacie nie wszystko zostało jeszcze powiedziane – nadchodzące wydarzenie nieco zmieni ten stan rzeczy.Będzie to możliwe dzięki uczestnictwu znamienitych gości. Na targach Natural Beauty powitamy twórców oraz właścicieli marek kosmetycznych, którzy zjawią się nie tylko ze swoim doświadczeniem i wiedzą, ale też pełną serdecznością. Będzie możliwość zarówno zdobycia nowych informacji, jak i uściśnięcia ręki oraz wymiany zdań – to bowiem równie naturalne.


Wszyscy wiemy, że w naturze występują substancje, których roli zbyt długo nie docenialiśmy, a w swojej bezpośredniej postaci doskonale służą człowiekowi. Najczęściej o wiele lepiej niż to wszystko, co zwykliśmy określać zbiorczym pojęciem "chemii".

Sztuczne chwalimy, naturalnego za dobrze nie znamy!
Poznajmy więc to, co sprzyja zdrowiu i pięknu w duecie.