Najbliższe edycje  
28-29 WRZEŚNIA
Poznań, Stary Browar

12-13 PAŹDZIERNIKA
Wrocław, Zajezdnia Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń

Poznań


Dziesiąta edycja targów Natural Beauty odbędzie się w urokliwej stolicy wielkopolski, w miejscu wyjątkowym i klimatycznym, gdzie biznes spotyka się ze sztuką czyli w Starym Browarze. Zapraszamy w dniach 28-29 września w godzinach pracy galerii handlowej.

Stary Browar w Poznaniu to współczesne centrum handlowe, które jest autentycznym centrum kultury i edukacji. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i dobrym designem, brać udział w licznych warsztatach i wydarzeniach, a jednym z nich będą jesienne targi Natural Beauty.

Oferty zaprezentują twórcy kosmetyków naturalnych.
Zapraszamy na unikalne zakupy i cenne konsultacje.
Naturalnie, w Poznaniu.


BEZPŁATNY WSTĘPWrocław


Jedenasta edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty odbędzie się w dniach 12-13 października w klimatycznej Zajezdni Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić wyjątkowe, naturalne prezenty, wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki naturalne zdobywają sławę globalną.

Podczas targów będziemy gościć wystawców, którzy specjalnie na ten weekend przyjadą z całej Polski.

Targi Natural Beauty kolejny raz odbędą się jako wydarzenie równoległe do 22. edycji kultowych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl) w dniach 12-13 października w godzinach 11:00-18:00 w Zajezdni Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3.

BEZPŁATNY WSTĘP

Klimat tego miejsca stworzony dzięki stuletniej historii dawnej zajezdni tramwajowej jest niezwykły. Docenią go wszyscy sympatycy postindustrialnych przestrzeni, a świetne usytuowanie w pobliżu centrum i Placu Grunwaldzkiego sprawia, że dojazd z każdego miejsca w mieście nie stanowi problemu.

To ósmy rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury. Marcową edycję targów Fashion Meeting odwiedziło niemal 30.000 gości.


Fashion Meeting to największe na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej a teraz również szerokiej oferty kosmetyków naturalnych.

Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne i hotele SPA.


PONADTO:
- konsultacje, zabiegi,
- targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie (www.fashionmeeting.pl),
- Dzikie targi – Festiwal wnętrz tropikalnych i egzotyki,
- zlot food truck'ów.


Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów. Zapraszamy po wyjątkowe prezenty.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP