Najbliższe edycje  
23-24 LUTEGO
Wrocław, Wroclavia

30-31 MARCA
Wrocław, Zajezdnia Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń

Wrocław


Ósma edycja targów Natural Beauty odbędzie się we Wrocławiu, w miejscu wyjątkowym – najlepszym pod względem architektury obiekcie handlowym na świecie (Best International Retail Architecture 2018-2019) w konkursie International Property Awards. Zapraszamy do pięknej Wroclavii.

Wroclavia to otwarte w październiku 2017 roku centrum handlowe, mieszczące się w samym centrum Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Koszt budowy wyniósł 240 mln EUR.

Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, między innymi w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian.


Zapraszamy na unikalne zakupy i cenne konsultacje.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP
https://web.facebook.com/events/2204962309764249


Wrocław


Wiosenna edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty odbędzie się w dniach 30-31 marca w klimatycznej Zajezdni Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić wyjątkowe, naturalne prezenty, wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki naturalne zdobywają sławę globalną.

Podczas targów będziemy gościć wystawców, którzy specjalnie na ten weekend przyjadą z całej Polski.

Targi Natural Beauty kolejny raz odbędą się jako wydarzenie równoległe do 21. edycji kultowych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl) w dniach 30-31 marca w godzinach 11:00-18:00 w Zajezdni Dąbie Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3.

BEZPŁATNY WSTĘP

Klimat tego miejsca stworzony dzięki stuletniej historii dawnej zajezdni tramwajowej jest niezwykły. Docenią go wszyscy sympatycy postindustrialnych przestrzeni, a świetne usytuowanie w pobliżu centrum i Placu Grunwaldzkiego sprawia, że dojazd z każdego miejsca w mieście nie stanowi problemu.

To ósmy rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury. Kwietniową edycję targów Fashion Meeting odwiedziło niema 25.000 gości.


Fashion Meeting to największe na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej a teraz również szerokiej oferty kosmetyków naturalnych.

Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne i hotele SPA.


PONADTO:
- konsultacje, zabiegi,
- targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie (www.fashionmeeting.pl),
- festiwal gastronomiczny Wrocławscy Ulicożercy
Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów. Zapraszamy po wyjątkowe prezenty.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP
https://web.facebook.com/events/364558414352167